Jak dobrać rozmiar?

Co będzie ci potrzebne?

Kartka papieru
Długopis
Linijka

Krok 1

Podłóż kartkę papieru pod stopę. Zaznacz punkt w którym pięta styka się z kartką (A). Następnie przyłóż prostopadle ołówek do dużego polca i zaznacz punkt (B).

Krok 2

Narysuj prostopadłe linie na kartce. Jedną przebiegającą przez punkt (A), a drugą przebiegającą przez punkt (B). Następnie zmierz odległość między punktami. Otrzymany pomiar to długość Twojej stopy.

Krok 3

Rozmiar 36 37 38 39 40 41
Długość w cm 23 24 25 25,5 26 26,5

Otrzymany pomiar porównaj z długością stopy podanej na stronie produktu. WAŻNE! Nie dodawaj mm/cm do otrzymanej długości stopy.

Warto wiedzieć

1. Pomiaru stopy najlepiej dokonywać jest popołudniu lub wieczorem ponieważ rano nasze stopy są wypoczęte i pomiar może nie być precyzyjny. A zakupione buty, mierzone wieczorem mogą okazać się za ciasne

2. W przypadku źle dobranego rozmiaru należy odesłać do nas buty na adres: Kama, Jana Brzechwy 19, 26-800 Białobrzegi z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki oraz złożyć całkiem nowe, niezależne zamówienie na inny rozmiar obuwia. Odsyłane buty nie mogą nosić śladów użytkowania, więc prosimy o ostrożność podczas mierzenia. Jeżeli przed zakupem masz spore wątpliwości co do rozmiaru, który masz wybrać - napisz do nas!